50.2512801 19.0159446

Marketing Online

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Damrota 6 KatowiceKatowice

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

  • Marketing Online jest agencją SEM/SEO działającą na rynku od 2001 roku i obsługującą swoich klientów w Polsce i za granicą. Oferujemy pełen zakres usług związanych ze skuteczną reklamą w Internecie.
  • Nasze kompetencje i doświadczenie docenił już szereg Klientów, którzy we współpracy z nami cenią sobie przede wszystkim efektywność prowadzonych kampanii oraz przejrzyste warunki obsługi.
  • Posiadamy wszystkie najważniejsze certyfikaty branżowe, takie jak Google Advertising Professional, Google Analytics Authorized Consultant, Certyfikat Złotego Partnera OnetBoksy oraz Certyfikat Partnera AdKontekst, świadczące o wypełnianiu wymagań związanych z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii PPC oraz zdane egzaminy z wiedzy o reklamie w wyszukiwarkach. Certyfikaty wymagają od nas ciągłego dokształcania się i udziału w corocznych szkoleniach w centrali Google.
  • Działamy zgodnie z najwyższymi standardami i kodeksem etycznym SEO opracowanym przez IAB Polska, którego jesteśmy członkiem. 
  • Jesteśmy także laureatem nagrody MIXX Awards 2010 w kategorii Marketing Wyszukiwarek.
  • Jesteśmy stale obecni na rynku poprzez udział w konferencjach tematycznych, dzielimy się naszą wiedzą poprzez szkolenia i publikacje oraz stale dbamy o innowacyjność naszej firmy pracując nad własnymi rozwiązaniami technologicznymi w tym systemu AdMotiv.