53.1847085 18.0847383

Instytut Praktycznej Edukacji Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www

Storczykowa 9Osielsko

Szkolenia

Pozostałe specjalizacje:

O nas
Instytut Praktycznej Edukacji sp. z o. o.

Od 5 lat staramy się podnosić poziom finansowej inteligencji Polaków. Pomagamy rozwijać umiejętności w zakresie finansów osobistych, inwestowania i prowadzenia własnej firmy. Posiadamy wyłączność na wydawanie serii książek  Bogaty ojciec  Roberta Kiyosaki, światowych bestsellerów uczących nowego myślenia na temat własnych pieniędzy.
W naszej ofercie znajdują się też pozycje innych autorów również traktujace o świadomym kształtowaniu i wpływaniu na nasze finanse osobiste.
Wydaliśmy polską wersję popularnej na całym świecie planszowej gry edukacyjnej CASHFLOW® 101. Uczy ona inwestowania, pozwala ćwiczyć posiadaną wiedzą z zakresu finansów bez ryzykowania utraty własnych pieniędzy. 
Jesteśmy także współtwórcą Pierwszej Internetowej Policealnej Szkoły E-biznesu im. Adama Smitha (www.adamka.pl), w której oprócz tradycyjnego programu nauki wykładane są m. in.: CASHFLOW® Finanse osobiste, E-biznes.
Zadaniem szkoły jest dostarczać uczniom wiedzę za pomocą różnych narzedzi on-line i platformy e-learningowej, w dogodnych dla nich godzinach i formie. Słuchacze uczą się od najlepszych praktyków jak wykorzystać wiedzę ekonomiczną i finansową aby założyć, poprowadzić i rozwijać właśny e-biznes.

Naszą misją jest uczyć oraz dać narzędzia i wiedzę tym, którz chcą, aby to "pieniądze pracowały dla nich, a nie oni dla pieniędzy".