50.0522471 19.9170019

Fundacja Dajesz Pracę.PL

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Flisacka 3aKraków

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Fundacja Dajesz Pracę.PL powstała w 2004 roku z inicjatywy Jacka Sadowskiego, prezesa agencji reklamowej DEMO Effective Launching.

Celem Fundacji jest promowanie tworzenia i rozwoju miejsc pracy w Polsce, a także rozwoju gospodarczego Polski. Poprzez kampanie organizowane pod hasłem "Kupując polskie produkty, dajesz pracę", Fundacja zachęca Polaków, aby dokonywali świadomych zakupów oraz by częściej wybierali produkty wytworzone w Polsce. W działaniach tych promuje jednocześnie tzw. konsumencki etnocentryzm, postawę charakterystyczną dla krajów wysoko rozwiniętych, w Polsce wymagającą dalszego umacniania.

Fundacja Dajesz Pracę PL utrzymuje się i finansuje swoje statutowe działania ze środków przeznaczanych na ten cel przez Fundatora oraz z funduszy uzyskanych od producentów polskich produktów i darowizn osób fizycznych i prawnych. Tylko dzięki własnemu finansowaniu, niezależnemu od pieniędzy publicznych, Fundacja może zgodnie z prawem Unii Europejskiej promować wyłącznie polskie produkty.

W roku 2007 roku Fundacja Dajesz Pracę.PL uruchomiła nowatorski program promocji weekendowych aktywności, namawiając Polaków do aktywnego spędzania weekendów i odkrywania atrakcji turystycznych Polski. Sercem programu jest społecznościowy portal www.odkryjnasze.pl, którego użytkownicy mogą wymieniać się pomysłami na ciekawe spędzenie weekendu w Polsce. www.kupujnasze.pl