52.3047291 21.0467476

B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Kopijników 67CWarszawa

  • tel: 22 877 38 43|784010774|22 877 38 44|784010775
  • fax: NULL
  • bonavigator.pl

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.DZIAŁALNOŚĆ:

Specjalizujemy się w szkoleniach z następujących obszarów tematycznych:

Szeroko pojętej problematyki sprzedaży - począwszy od technik sprzedaży i negocjacji, a skończywszy na zarządzaniu sprzedażą

Marketingu - proponujemy unikalne programy szkoleniowe np. Product Managemet, Pricing i wiele innych.

Zarządzania zasobami ludzkimi - to głównie tematy dotyczące zagadnień związanych z motywowaniem, rekrutacją, szkoleniem pracowników oraz doskonaleniem umiejętności menedżerskich.

Logistyki - oferujemy szkolenia skierowane do firm, które chcą doskonalić umiejętności pracowników w zakresie gospodarki magazynowej, planowania i zarządzania produkcją itp.

DZIĘKI SZKOLENIOM PROWADZONYM PRZEZ B&O NAVIGATOR KLIENCI ZOSTAJĄ WYPOSAŻENI W WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRYCH ZDOBYCIE POPRZEZ ZBIERANIE DOŚWIADCZENIA BIZNESOWEGO ZAJĘŁOBY IM MIESIĄCE LUB LATA PRACY.

TRENERZY:

Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni.