52.1500179 21.054662

Benefactor Sp. z o.o.

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Cynamonowa 2/36Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

"Trudno o pewniejszą oznakę niemoralności jak powtarzanie w kółko tego samego i oczekiwanie, że otrzyma się inne wyniki" Albert Einstein.

Benefactor jest firmą, której misją jest wsparcie zespołów zarządzających we wdrażaniu strategii rynkowych. Umożliwiamy dostęp do wiedzy i praktycznych rozwiązań uznanych na świecie autorytetów w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwami. Chcąc dostarczać światowe standardy współpracujemy z Meredithem Belbinem, Paulem Herseyem, Vernerem Harnishem, reprezentując ich jako licencjonowany partner.

Wspieramy naszych klientów w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Naszym klientom zależy na ciągłym procesie rozwoju i wierzą, że jest to droga do osiągania sukcesów.

Jak pracujemy?

Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych narzędzi diagnozujemy obecną sytuację (robimy tzw. „zdjęcie” organizacji/ departamentu/ działu).

Na warsztatach przekazujemy wiedzę, uczymy umiejętności i katalizujemy zmiany.

Po procesie szkoleniowym (lub równolegle) proponujemy indywidualne konsultacje i spotkania follow-up, aby z powodzeniem wdrożyć i utrwalić zmiany.

Benefactor jest obecny na rynku od 2003 roku. Realizowaliśmy różnego rodzaju projekty i szkolenia dla dziesiątek tysięcy menedżerów i specjalistów. Doskonalimy się razem z nimi.

Międzynarodowe doświadczenie na rynku doradczo-szkoleniowym pomogło nam przygotować rozwiązania precyzyjnie rozwijające KOMPETENCJE DLA BIZNESU. Przez co osiągnięcie oczekiwanych zmian na lepsze w funkcjonowaniu przedsiębiorstw naszych klientów oznacza:

1) Realność - proponujemy użyteczne narzędzia i systemy oparte o doświadczenia wyspecjalizowanych firm,

2) Szybkość - bierzemy odpowiedzialność za zarządzanie procesem,

3) Trafność - budujemy projekty w oparciu o przeprowadzane analizy wg sprawdzonych metodologii,

4) Praktyczność - wdrażamy rozwiązania sprawdzone na rynkach międzynarodowych,

5) Przyswajalność - stosujemy metodologię treningów według najnowszych trendów,

6) Konkurencyjność - dzięki naszemu podejściu, możemy wykazać wyniki projektów rozwojowych,

7) Bezpieczeństwo- wykorzystujemy know-how znanych, międzynarodowych partnerów. "E Plusibus Unum" - "z wielu, jedno".

Działalność szkoleniowa obejmuje:

Kadra menedżerska - zarządzanie strategiczne, metody wdrażania strategii, planowanie operacyjne, planowanie sprzedaży, koordynowanie procesów sprzedażowych, przywództwo, motywowanie pracowników, rozwój umiejętności interpersonalnych, wystąpienia publiczne, prowadzenie spotkań grupowych, budowanie efektywnych zespołów, rekrutacja i wprowadzanie pracowników, coaching.

Pracownicy działów sprzedaży - planowanie sprzedaży, zarządzanie terytorium i logistyka działań, techniki sprzedaży, negocjacje, prezentacje, psychologia sprzedaży, sprzedaż przez telefon, merchandising i wystawiennictwo.

Szkolenia specjalistyczne - key account management, project management, budowanie grupy projektowej, category management. Współpraca wewnętrzna - program integracji wewnętrznej ich przedsiębiorstw, poprzez pomoc przy wdrażaniu strategii rynkowych i polepszanie współpracy wewnętrznej.

"Nawet najlepsza strategia nie wdroży się sama".