50.0232 19.9547

Alexander Mann Solutions

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

Puszkarska 7fKraków

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

Alexander Mann Solutions jest firmą międzynarodową, która swoją pionierską działalność w zakresie Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych (ang. RPO - Recruitment Process Outsourcing) rozpoczęła w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Obecnie firma zatrudnia 3000 osób na całym świecie i świadczy usługi rekrutacyjne dla klientów w ponad 80 krajach. Siedzibą główną firmy jest Londyn, 5 głównych centrów biznesowych zlokalizowanych jest w Bracknell, Krakowie, Manili, Cleveland oraz Belfaście. Nowe biuro regionalne powstaje w Gdańsku.

Misją firmy jest wsparcie klientów w pozyskiwaniu najbardziej utalentowanych pracowników w oparciu o wspólne przekonanie, że ludzie są podstawą sukcesu. Firma oferuje swoim klientom szeroki wachlarz innowacyjnych usług z zakresu zarządzania talentami, outsourcingu i konsultingu.

Alexander Mann Solutions Polska rozpoczął swoją działalność w 2005 świadcząc usługi outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla kilku miedzynarodowych klientow. Obecnie centrum biznesowe w Krakowie współpracuje z wieloma klientami m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Szwajcarii, Niemiec, Węgier. Liczba zatrudnionych w firmie wzrosła z 5 osób w 2005 do ponad 700 pracowników pod koniec 2014 roku.

Kompleksowe działania w obszarze zasobów ludzkich, wspieranie rozwoju pracowników i koncentrowanie uwagi na obszarze wellbeing zaowocowały otrzymaniem po raz 5. z rzędu nagrody Inwestor w Kapitał Ludzki. Wyróżnienie to przyznawane jest przez Fundację Obserwatorium Zarządzania pod patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Również w 2013 roku AMS otrzymal nagrody w dwóch kategoriach tj. „Best Employer of the Year – BPO/Outsourcing” oraz „Best BPO firm of the year” przyznawane podczas Gali Poland Outsourcing and Shared Services Awards.

Alexander Mann Solutions jest aktywnym członkiem ASPIRE, Stowarzyszenia Centrów Usług Biznesowych i Informatycznych z siedzibą w Krakowie.