52.148 21.0583

3Com Poland sp. z o.o.-Warszawa

Pokaż kontakt e-mail, www
Poproś o ofertę
Umów spotkanie

ul. Ksawerów 21Warszawa

Zadzwoń i poinformuj Firmę, że dzwonisz z nf.pl

lub podaj numer telefonu i poczekaj na kontakt od firmy

O nas

3Com - lider w dziedzinie sieci komputerowych od 1979 roku

Jesteśmy pionierem w branży sieci komputerowych. Od dawna oferujemy wydajne, bogate w funkcje, ekonomiczne i proste w obsłudze rozwiązania sieciowe.

Posiadamy jedne z największych w branży zasoby własności intelektualnej, utrzymujemy bliskie kontakty z dystrybutorami i klientami. Zbudowaliśmy również powszechnie znaną markę.

W roku finansowym 2001 oraz 2002 zapewniliśmy sobie znaczący udział w rynku, wykazaliśmy się innowacyjnością oraz wprowadziliśmy zmiany, które zaowocowały korzyściami oraz nowymi produktami dla klientów instytucjonalnych - a wszystko to w zgodzie z przesłaniem, jakie niesie nasza marka: ,i>"Praktyczny wymiar możliwości (Possible made practical). Naszymi docelowymi odbiorcami są usługodawcy i przedsiębiorstwa.

3Com lider rozwiązań kompletnych
19 marca 2003 roku umocniliśmy swoją dotychczasową pozycję lidera w dziedzinie produktów sieciowych. 3Com poszerzył swoje rozwiązania w dziedzinie opracowywania łatwych w obsłudze sieci LAN i głosowych systemów telekomunikacyjnych, oraz w zakresie wysokiej jakości zaawansowanych routerów WAN i przełączników LAN, przy zachowaniu relatywnie niskich cen w odniesieniu do ofert konkurencji.

Posiadamy majątek w postaci korporacyjnego biznesu sieciowego, włączając w to przełączniki LAN, routery, zaplecze techniczne, siły sprzedażowe/marketingowe oraz personel, a także licencje na związane z nimi protokoły IP.

Inwestując w wiedzę powiększyliśmy wyspecjalizowane zaplecze produktowe i techniczne. Wybraliśmy rynki, które specjalizują się w kształceniu najwybitniejszych specjalistów branży informatycznej Chiny i Japonię. Powiększyliśmy geograficzny zasięg działania zmniejszając koszty ekspansji na nowe rynki a zarazem umacniając swoją pozycję na już istniejących.

Dostarczamy na rynek szeroką linię innowacyjnych, wielowymiarowych produktów i rozwiązań. Ponadto wysoko wykwalifikowany, niskonakładowy chiński zespół techniczny zapewni niższe całkowite koszty zarządzania majątkiem. Własność intelektualną w postaci 4 000 patentów i aplikacji, ponad 1 000 zarejestrowanych znaków towarowych, a także wiele istotnych projektów produktów i komponentów.

3Com zwiększa siłę swojego najwyższej klasy kanału dystrybucyjnego, w którego skład wchodzi ponad 41 000 kooperantów, co znacząco poprawi zasięg docierania produktów.

Firma 3Com zapewnia pośrednikom dostęp po atrakcyjnych cenach do pełnej gamy produktów sieciowych począwszy od przełączników klasy podstawowej do routerów najwyższej klasy.

Uzupełniona linia produkcyjna spółki umocni pozycję firmy 3Com jako lidera w dziedzinie produktów kaskadowych, poprzez dostarczanie na rynek modułowych przełączników warstwy 2 i 3 o przepustowości 10/100/1000 MB; routery korporacyjne.

Produkty te będą oferowały bogaty zestaw funkcji odpowiadający zapotrzebowaniu na różnorodne skrzynki połączeniowe i sieci rdzeniowe.